Vademecum – Jestem tu
by on 30 maja, 2024 in

Vademecum to zespół stworzony na bazie mieszanki pasji, chęci oraz mega pozytywnej gitarowej energii. Od chwili powstania w 2021 roku nasza muzyka przemyca miłość do rocka, co słychać w każdym z naszych utworów. Naszą główną misją jest przekazywanie emocji poprzez dźwiękowe doświadczenia, które trafiają prosto do serca słuchaczy.

W kwietniu 2022 roku nagraliśmy nasz pierwszy singiel, „Daleko stąd”, który zdobył uznanie zarówno lokalnej publiczności, jak i w Internecie. Od tego czasu konsekwentnie realizujemy nasze marzenie o graniu na największych scenach Polski. Naszą energię i pasję przekładamy na sceniczne występy, spełniając zarówno nasze osobiste, jak i muzyczne marzenia.

Nowy singiel „Jestem tu”, to energetyczna oda o odwadze, determinacji i nadziei na przezwyciężenie przeszkód. Tekst piosenki, choć dotyka tematyki wątpliwości i zmagania się z własnymi słabościami, jest osadzony w dynamicznej kompozycji, która wzbudza pozytywną energię i mobilizuje do działania. „Jestem tu” to energia zamknięta w dźwiękach, która wyzwala pozytywne emocje i mobilizuje do działania. To hymn dla tych, którzy nie poddają się w obliczu życiowych wyzwań i wciąż wierzą w swoją siłę.

VADEMECUM – „Jestem Tu”

Muzyka: Arkadiusz Malinowski, Michał Baranowski, Jarosław Jasonek, Miły Es, Dawid Piec, Michał Surma,
Słowa: Tomasz Kriger, Arkadiusz Malinowski
Realizacja nagrań: Michał Baranowski ( Silesia Music ) Mix / master: Przemysław Puk ( Puk Music )
TELEDYSK Realizacja teledysku: VADEMECUM
Reżyseria i zdjęcia: VADEMECUM Montaż: Michał Baranowski, Miły ES

Studio nagrań Silesia Music Zabrze ul. Grunwaldzka 14c/1, Zabrze mob: 695969232 e-mail: studio@silesia-music.pl Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek 9:00 - 22:00 Sobota - 9:00 - 22:00 Niedziela - indywidualnie
Silesia Music Zabrze Studio nagrań